sedací pytel B&W Black
  sedací pytel B&W Classic White
  sedací pytel B&W Sweet 60's W
  sedací pytel B&W Sweet 60's B
  sedací pytel B&W Stripe I.
  sedací pytel B&W Stripe II.
  sedací pytel B&W Jin Jang
 

Kolekce: Bag4U Křeslo B&W

cena

4 790 Kč s DPH

designer: Izzo Tahirovič

Řada sedacích pytlů "B&W Bag4U" navržená designérem Izzo Tahirovič je naprosto jedinečná ve svém tvaru, jež se absolutně odlišuje od klasických beanbagu typu: "hruška".
Elegantní kombinace bílé a černé je vhodná i pro ty nejstylovější interiéry.

modely

B&W Classic

Jednobarevná křesla v černé a bílé nikdy nevyjdou z módy. Sedací pytle B&W Classic jsou jednoznačně naším nejprodávanějším modelem.

B&W Sweet60's

Křesílka B&W Sweet60's evokují svým designem retro design šedesátých let. Díky sedací ploše v odlišné barvě působí dojmem vajíčka a připomínají sedátka z divokých mejdanů 60 let. Velmi efektně působí s puffem Dot B&W ve stejném stylu.

B&W Stripe I, Stripe II

Tato křesílka s pruhy na sedáku a zádech křesla působí narozdíl od retro stylu Sweet 60's v interiéru i exteliéru velmi dynamicky. Pruhy evokují motorkářskou módu.

B&W Jin Jang

Kde jinde nalézt rovnováhu, než v našem jedinečném křesílku B&W Jin Jang

rozměry a váha

rozměry: 80 x 90 x 78 cm hmotnost: 8 kg

materiál

Syntetická useň. Plněno polystyrenovými kuličkami nejmenší velikosti.

údržba

Potah sedacího křesla není snímatelný a není určen k praní, či chemickému čistění. Úržba se provádí pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění postačí nasypat na vlhkou houbu trochu pracího prášku.Objednej

VZORNÍKY BAREV A METERIÁLŮ

Sedací pytle Bag4U vyrábíme v mnoha barevných a materiálových variacích.
Rádi vám ušijeme sedací pytel v barvách jež si sami vybere, neváhejte a nechte si zdarma zaslat vzorník materiálů a barev.

Objednávka vzorníku

 

CO JE TO BEANBAG

První beanbag (sedací pytel, sedací vak) byl navržen italskými designéry Paolini, Gatti a Teodoro pro společnost Zanotta již v roce 1969. První sedací pytel nesl a nese jméno Sacco.
Sacco se stalo velmi oblíbeným, neboť se jednalo o první "křeslo", jež se tvarovalo libovolně podle potřeb sedícího. Sacco je vyrobeno z koženky a je naplněné, tak jako všechny naše výrobky, předpěněným kuličkovým polystyrenem.

Díky masové produkci beanbagů mnoha firem především z USA (26 mil. prodaných kusů), se staly sedací pytle běžnou součástí studentských pokojů, stylových obývacích pokojů a pronikly do mnoha míst veřejného prostoru.

Neváhejte! Revoluce v sezení a relaxování začíná i u nás. PRÁVĚ TEĎ ! SIT DOWN PLEASE...